Inhalacje Wodorem

Polski generator wodorotlenowy HHO-01 wytwarza wodór molekularny w połączeniu z czystym tlenem. Nasze urządzenie jest produktem polskim stworzonym z pasji i potrzeby zbudowania sprzętu, który będzie spełniał oczekiwania nasze i najbardziej wymagających pacjentów, będzie prosty w użyciu i stabilny w pracy. Generator Anev HHO-01 jest pierwszym polskim urządzeniem zbudowanym z materiałów certyfikowanych dopuszczonych do produkcji urządzeń medycznych. Urządzenie posiada również wszelkie badania czystości gazów i wody oraz właściwe certyfikaty dopuszczające do użytku. Urządzenie posiada również patent, który dotyczy jednego z elementów urządzenia odpowiedzialnego za produkcję gazu i jest to jedyne takie rozwiązanie na świecie.

 

Generator sprowadzany jest na indywidualne zamówienie.

 

Co wodoroterapia robi dla naszej skóry?

Wodór jako pierwiastek młodości pomaga w redukcji problemów skórnych i niedoskonałości!

Regularne inhalacje wodorem poprawiają kondycję skóry, włosów i paznokci oraz totalnie odmładzają.

Dla naszego układu trawiennego:

usprawnia działanie jelit, pomaga w usuwaniu złogów i niepożądanych bakterii, łagodzi stany zapalne, pomaga w leczeniu niedrożności i niedokrwienia jelit!

Dla metabolizmu:

 zapobiega miażdżycy, redukuje poziom cholesterolu, wspiera procesy przemiany materii u osób zmagających się z otyłością, cukrzycą, kwasicą metaboliczną!

Dla sportowców i osób aktywnych fizycznie – wodór pomaga w regeneracji po wysiłku

Inhalacje wodorowe przynoszą ulgę w ponad 170 dolegliwościach, m.in. przyspieszając powrót do formy po chorobach dróg oddechowych, w chronicznym zmęczeniu, bezsenności, zaburzeniach koncentracji i pamięci, a nawet w alergiach.

Skuteczność terapii wodorem potwierdzono badaniami i jest ona stosowana w klinikach w USA, Japonii i Korei!

Dzięki inhalacjom wodorowym możesz również zmniejszyć stany zapalne oraz wzmocnić układ odpornościowy! Z powodzeniem zatrzymuje on procesy chorobotwórcze, procesy starzenia a także wspiera naturalny detoks organizmu.

Wodór jest bezpieczny dla naszego organizmu, a zatem z zabiegów wodoroterapii mogą korzystać zarówno dzieci, kobiety w ciąży jak i osoby starsze. Po osiągnięciu indywidualnego limitu wodoru w ciele, nadmiar wodoru jest po prostu uwalniany. Nie ma ryzyka ani efektów ubocznych.