Kosmetolog

Anna
Małecka

Każda osoba wymaga indywidualnego podejścia. Dopiero patrząc całościowo na osobę możemy uzyskać zadowalające rezultaty
– Anna Małecka

BE FIT&BEAUTIFUL ANNA MAŁECKA Odmładzanie z Sukcesem istnieje od ponad 12 lat. Jej właścicielką i zarazem założycielką jest dyplomowany kosmetolog, ekspert w dziedzinie Soft Surgery, coach zdrowia i żywienia Anna Małecka.
Pasjonatka medycyny oraz kosmetologii regeneracyjnej, zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej. Jej marzeniem było znaleźć zdrowy, naturalny sposób na wieczną młodość zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Opracowała swoje własne unikatowe protokoły zabiegowe, które dają niesamowite rezultaty i są starannie dokumentowane. Stworzyła unikatowy PLAN ODMŁADZANIA od WEWNĄTRZ, który od lat z powodzeniem stosuje u siebie oraz u swoich Pacjentów. Ze swojej pasji uczyniła sposób na życie.

Specjalizuje się w SOFT SURGERY czyli miękkiej chirurgii (minimalnie inwazyjnej). Jest to technika niezawodna i niezwykle skuteczna, a przy tym całkowicie bezpieczna dla pacjenta. Umiejętności zdobywała przez lata w Instytucie Soft Surgery w Rzymie.
NIE UZNAJE zabiegów wykorzystujących botoks, wypełniaczy, przeszczepów tłuszczu czy laserów, w jej gabinecie nie ma również nacięć czy szwów, za to skupia się na silnej regeneracji.

Całą karierę poświęciła rozwojowi medycyny estetycznej regeneracyjnej i holistycznemu podejściu do odmładzania, jej sukcesy cenione są na całym świecie. Efekty jej pracy można zobaczyć w licznych zagranicznych publikacjach m.in. GMV Medical Innovations . Nic dziwnego, że gości pacjentów nie tylko całej Polski, ale i świata. Swoim doświadczeniem chętnie dzieli się zarówno na wizytach w jej gabinecie jak i na mediach społecznościowych. Współpracuje w wieloma specjalistami, dzięki którym stale rozszerza swoją ofertę i dopracowuje nowe sposoby odmładzania. Stosuje i poleca tylko przetestowane przez nią samą produkty i zabiegi, tak by jej usługi były na najwyższym poziomie, a efekty współpracy zawsze przynosiły spektakularne rezultaty.

Wymagająca wobec siebie i innych. Bazuje na swoim wieloletnim doświadczeniu by układać spersonalizowane plany dostosowane do oczekiwań pacjenta oraz potrzeb jego organizmu, których efekty 10 letniego odmłodzenia pozostaną widoczne na długie lata. Nieustannie poszerza swoje kompetencje i wiedzę. Przykłada ogromną wagę do relacji z pacjentami oraz do indywidualnego podejścia do każdego z nich.