Eventy

Wydarzenie z dr Mathieu Spencerem odbędzie się w sobotę 4 czerwca 2022 r. w Centrum Inspiracji przy ul. Kremowej 7 w godzinach 10:00-17:00. Na evencie poruszymy tajniki zachowania młodości, urody i zdrowia na długie lata.

Między 10:00, a 13:00 odbędzie się blok dr M. Spencera

Podczas tej części wydarzenia dr M. Spencer zajmie się trzema bardzo ważnymi filarami naszego życia.

Oddechem
Oddech to ruch, który wykonujemy najczęściej w naszym życiu. Poprawiając swój oddech poprawiasz swoje życie. Ma on wpływ na nasze zdrowie emocjonalne, chemiczne i strukturalne. Na evencie nauczymy się prostej anatomii mięśni tułowia, jak oddychać podczas różnych czynności (5 biegów oddychania) oraz przeprowadzimy sesję Power Breathing (superwentylacja).Pomoże nam to stać się bardziej odpornymi na stres, doświadczyć głębokiego relaksu i zwiększyć poziom energii.

Ruchem
Ruch to życie. Od urodzenia do 12 miesiąca życia poruszaliśmy się naturalnie i z szacunkiem dla naszego ciała. Zsynchronizujemy te ruchy z oddechem, a świat stanie się naszym placem zabaw. Ponownie nauczymy się tych praktycznych ruchów, aby poprawić naszą postawę, doświadczyć stanów przepływu i cieszyć się ruchem.

Regeneracją
Nasz umysł i ciało przystosowują się do ciągłego stresu. Bez dobrego odpoczynku. starzejemy się znacznie szybciej. Rekonwalescencja następuje w nocy i w ciągu dnia. Od snu po przerwy na regenerację, dowiemy się, jakie są kluczowe wskaźniki do śledzenia codziennych nawyków i praktyk, aby w pełni się zregenerować, abyśmy byli gotowi do działania na najwyższym poziomie.

13:00-14:00 planowana jest przerwa na lunch.
14:00-17:00 odbędzie się moja część.

Na moim bloku porozmawiamy o odżywianiu ODMŁADZANIA Z SUKCESEM. Podzielę się sekretem mojego zdrowego i promiennego wyglądu, jak utrzymuję młodość ciałem i duchem oraz w jaki sposób czerpię siłę i radość z życia. Dowiesz się jak samodzielnie możesz poprawić jakość Twojego życia, uzyskać i utrzymać szczupłą sylwetkę, bez ograniczeń czerpać radość z życia ciesząc się przy tym dobrym zdrowiem. Dlaczego dzięki tej diecie nie będziesz mieć cukrzycy czy insulinooporności. Jak dieta może wpłynąć na trądzik wieku dorosłego, częste opryszczki, przewlekłe zmęczenie, problemy z trawieniem, problemy z tarczycą czy choroby autoimmunologiczne.

Dodatkowo każdy z uczestników otrzyma 10 dniowy plan żywieniowy zawierający moje przepisy. Plan odmienia życie- jest łatwy do zrealizowania i daje ogromne korzyści zdrowotne.

Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy event!

Kim jest dr M. Spencer?
Dr Mathieu Spencer CHIROPRAKTYK. Z Jego usług korzystają niezwykle utalentowani artyści, muzycy, przedsiębiorcy, reżyserzy filmowi, projektanci, tancerze, fotografowie, rzeźbiarze, medaliści olimpijscy, doktoranci, autorzy i miliarderzy, czyli wszyscy, którzy chcą poprawić swoje wyniki. M. Spencer z wykształcenia doktor Chiropraktyki wyspecjalizował się w przywracaniu zdrowia u swoich pacjentów. Pobierał nauki od najbardziej elitarnych kręgarzy sportowych na świecie, aby swoją wiedzę przekazywać pacjentom.

Dr M. Spencer stał się jednym z pierwszych instruktorów szkolonych bezpośrednio przez Wima Hofa.

Aby pacjenci mogli łatwo zrozumieć, w jaki sposób może im pomóc, tworzy filmy ze szkicami dotyczącymi metodologii jego pracy. Jego najbardziej udany ma ponad 30 000 wyświetleń w 3 różnych językach. Prowadzi społeczność ponad 2500 Chiropraktyków, napisał książkę „Wu Wei – Awaking my Heart”, w której dzieli się wszystkimi narzędziami, które pomagają wrócić do zdrowia bez konieczności przyjmowania leków czy poddawania się zabiegom operacyjnym.

Urodził się w Teksasie, jego matka jest Francuską, a ojciec Amerykaninem, wychowywał się między Francją, Stanami Zjednoczonymi i Hiszpanią. Ma dwójkę uroczych dzieci, które pomagają mu doskonalić język polski.

https://www.performanceartchiro.com

450,00 

Add to Cart